![menoume-spiti-lampsi #menoume_spiti](https://lampsi.org/wp-content/uploads/2020/03/menoume-spiti-lampsi-420x280_c.png)
Ο Σύλλογος μας τηρώντας τις απαραίτητες οδηγίες για την υπεύθυνη αντιμετώπιση της εξάπλωσης του κορονοϊού (COVID-19) και έχοντας υψηλό αίσθημα κοινωνικής ευθύνης, ανακοινώνει την αναβολή όλων των εκδηλώσεων καθώς και του Πασχαλινού bazaar.
Τη συγκεκριμένη περίοδο προτεραιότητα έχει η υγεία και τα μέλη της Λάμψης το γνωρίζουν καλύτερα απ’ όλους αυτό…
Μένουμε σπίτι και αισιοδοξούμε πάντα για το μέλλον!!!